|
Widzę, że niektórym wygodnie wrzucać wszystkich do jednego worka.
Widzicie różnicę pomiędzy wychwalaniem Zarządu, a akceptacją aktualnego stanu rzeczy, czytaj biednej Wisły? I kto ma przyjść do tego Zarządu, za marne pieniądze odbudować klub? Komu zaufać? Gaszyńskiemu może? Taki super specjalista z międzynarodowej korpo, podpisywać zanim się rozmyśli!
|