|
Jak ktokolwiek moze bronic zarzadu w obecnej sytuacji jest dla mnie niepojete.
Przeciez od dwoch lat realizujemy bezpieczny model ktory jest dobry dla Wisly.
Ten zarzad i Ci ludzie tak przez ten okres mowili - klamali.
Jezeli klamali przez ten okres beda klamac dalej taka jest natura klamcy.
AS - oklamany
Carillo - oklamany
Bragiel - oklamany?
Kibice - oklamani
Jak juz robia gruba kreske to przynajmniej mozna uratowac przy tym resztki wizerunku i powiedziec jak bylo / jest co poszlo nie tak i jakie byly bledy - tak kazdy sie gdzies uczy.
Milczac, zbywajac pytania oraz klamiac, osoby stojace na czele Wisly maja 0 szanse na znalezienie kogokolwiek kto zainwestuje w ten klub, sorry ale wiarygodnosc w biznesie to podstawa.
Malinowy król malowanych róż
|