Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82787
Stary 27.06.2018, 18:25
Jak ktokolwiek moze bronic zarzadu w obecnej sytuacji jest dla mnie niepojete.

Przeciez od dwoch lat realizujemy bezpieczny model ktory jest dobry dla Wisly.

Ten zarzad i Ci ludzie tak przez ten okres mowili - klamali.

Jezeli klamali przez ten okres beda klamac dalej taka jest natura klamcy.

AS - oklamany
Carillo - oklamany
Bragiel - oklamany?
Kibice - oklamani

Jak juz robia gruba kreske to przynajmniej mozna uratowac przy tym resztki wizerunku i powiedziec jak bylo / jest co poszlo nie tak i jakie byly bledy - tak kazdy sie gdzies uczy.

Milczac, zbywajac pytania oraz klamiac, osoby stojace na czele Wisly maja 0 szanse na znalezienie kogokolwiek kto zainwestuje w ten klub, sorry ale wiarygodnosc w biznesie to podstawa.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując