raindog napisał(a):

|
Cholera, ale amatorka. Ciekawe co się wysypało w ostatnim miesiącu, że zarząd zachowuje się jak jakiś topielec.
|
Ktoś z Zarządu przeczytał wreszcie ze zrozumieniem sprawozdanie finansowe i mu się nogi ugięły. Liche finanse i badziewna polityka transferowa z masą straniersów z których sprzedawalnych jest słownie kilku.
Ten kubeł zimnej wody wystarczył żeby otrzeźwić Zarząd. Teraz na gwałt ratujemy naszą łódź przed utonięciem.