Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82780
Stary 27.06.2018, 17:33
Nieprawdopodobne, co wyprawia zarząd i nowy dyrektor sportowy podpisujący się pod tym.

W grudniu stać nas na kontakt Bośniaka, a teraz już nie? Nie wiedzieli jakim budżetem dysponują?

W grudniu, ba, w kwietniu strategia działania klubu jest bezpieczna, optymalna i korzystna, a w maju już nie? Bo brakuje pucharów, które nigdy podobno nie były planowane i wkalkulowane?

Ktoś widział, by dobrze kierowany klub rozwiązywał kontakt z potencjalnie wartościowym zawodnikiem, którego można wypożyczyć czy w przyszłości odsprzedać z powodu samej zmiany trenera?

Wisła jest jednak diabelnie bogata, skoro może sobie na to pozwolić, podobnie jak na rezygnację z wyszukiwania nowych Carlitosów i na przepłacanie za krajowych piłkarzy - wszak dlatego w ostatnich latach było ich tak mało, bo nie dość, że generalnie są słabi, to jeszcze zwykle znacznie drożsi niż porównywalni obcokrajowcy.

Zarząd postawił świat na głowie i totalnie się pogubił w mirażu "Wiślackiej Wisły".
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.06.2018 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując