@ ashkeczup
Nie ma sensu wchodzić w konwersację z niektórymi ludzmi tutaj

dla nich powiedzenie " bo nie ma kasy w klubie" jest usprawiedliwieniem na wszystko, a jeśli masz inne zdanie to odrazu cie szufladkują że nie jesteś Wiślakiem , albo "gówno wiesz"
