Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82779
Stary 27.06.2018, 17:20
@ ashkeczup


Nie ma sensu wchodzić w konwersację z niektórymi ludzmi tutaj dla nich powiedzenie " bo nie ma kasy w klubie" jest usprawiedliwieniem na wszystko, a jeśli masz inne zdanie to odrazu cie szufladkują że nie jesteś Wiślakiem , albo "gówno wiesz"
Odpowiedz cytując