szprotson napisał(a):

Dochód 
ejże, no jak. Carlitos nie chce grać dla Wisły. Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku
|
>Suljić wysoki kontrakt, nie stać zarządu-> zachowali się jak należy zmuszając go do rozwiązania kontraktu
>Carlitos nie chce grać, możliwe, że odejdzie za darmo->PACTA SUND SERVANTA, NIEWDZIĘCZNIK, TYLE NAM ZAWDZIĘCA, DAŁBY COŚ ZAROBIĆ
Nawet nie negujcie tego posta, przecież o tym jest kilka ostatnich stron tego forum
serek.c2 napisał(a):

Boże drogi... Odstawić to moglibyśmy kabałę, gdyby z Suljicem kontraktu nie rozwiązano i po trzech miesiącach niepłacenia odszedłby, a Wisła musiałaby płacić całość kontraktu.
Nasze warunki finansowe z jakiegoś względu nie są takie jak zakładano. Jak będziesz kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, może zrozumiesz sytuację.
|
Jak będę kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, to pewnie dlatego, że się będę na tym znał. Załóżmy, że zgłasza się do Ciebie nowy pracodawca-atrakcyjne warunki, przełożony, z którym wcześniej współpracowałeś i bardzo chciałbyś znów to robić. Za pół roku musisz się zwolnić z pracy, gdzie chcą Cię zatrzymać, no ale przecież obiecane, mało tego, PODPISANĄ masz już lepszą umowę. Nadszedł czas zmiany, ale okazuje się, że w nowej pracy przełożonym będzie jakiś gość, którego nie znasz, firma zadeklarowała, że będzie faworyzować innych, no i ta umowa, co podpisałeś, to jednak za wysoka i ni chuja tyle nie dostaniesz. Zostajesz bez pracy i musisz podpisać klauzulę, że nie będziesz przez rok pracować w Polsce.
Pisząc to dopiero do mnie dotarło jaka to jest ....a tragedia