Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82775
Stary 27.06.2018, 16:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dochód

ejże, no jak. Carlitos nie chce grać dla Wisły. Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku
>Suljić wysoki kontrakt, nie stać zarządu-> zachowali się jak należy zmuszając go do rozwiązania kontraktu
>Carlitos nie chce grać, możliwe, że odejdzie za darmo->PACTA SUND SERVANTA, NIEWDZIĘCZNIK, TYLE NAM ZAWDZIĘCA, DAŁBY COŚ ZAROBIĆ

Nawet nie negujcie tego posta, przecież o tym jest kilka ostatnich stron tego forum

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Boże drogi... Odstawić to moglibyśmy kabałę, gdyby z Suljicem kontraktu nie rozwiązano i po trzech miesiącach niepłacenia odszedłby, a Wisła musiałaby płacić całość kontraktu.

Nasze warunki finansowe z jakiegoś względu nie są takie jak zakładano. Jak będziesz kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, może zrozumiesz sytuację.
Jak będę kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, to pewnie dlatego, że się będę na tym znał. Załóżmy, że zgłasza się do Ciebie nowy pracodawca-atrakcyjne warunki, przełożony, z którym wcześniej współpracowałeś i bardzo chciałbyś znów to robić. Za pół roku musisz się zwolnić z pracy, gdzie chcą Cię zatrzymać, no ale przecież obiecane, mało tego, PODPISANĄ masz już lepszą umowę. Nadszedł czas zmiany, ale okazuje się, że w nowej pracy przełożonym będzie jakiś gość, którego nie znasz, firma zadeklarowała, że będzie faworyzować innych, no i ta umowa, co podpisałeś, to jednak za wysoka i ni chuja tyle nie dostaniesz. Zostajesz bez pracy i musisz podpisać klauzulę, że nie będziesz przez rok pracować w Polsce.


Pisząc to dopiero do mnie dotarło jaka to jest ....a tragedia
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 27.06.2018 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując