Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82774
Stary 27.06.2018, 16:55
Boże drogi... Odstawić to moglibyśmy kabałę, gdyby z Suljicem kontraktu nie rozwiązano i po trzech miesiącach niepłacenia odszedłby, a Wisła musiałaby płacić całość kontraktu.

Nasze warunki finansowe z jakiegoś względu nie są takie jak zakładano. Jak będziesz kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, może zrozumiesz sytuację.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku
Nikt raczej zadowolony z rozwiązania kontraktu z Suljicem nie jest...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 27.06.2018 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując