Boże drogi... Odstawić to moglibyśmy kabałę, gdyby z Suljicem kontraktu nie rozwiązano i po trzech miesiącach niepłacenia odszedłby, a Wisła musiałaby płacić całość kontraktu.
Nasze warunki finansowe z jakiegoś względu nie są takie jak zakładano. Jak będziesz kiedykolwiek tworzył budżet inny niż domowy, może zrozumiesz sytuację.
szprotson napisał(a):

|
Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku
|
Nikt raczej zadowolony z rozwiązania kontraktu z Suljicem nie jest...