Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82773
Stary 27.06.2018, 16:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Może inaczej - pewnie w poniedziałek będziemy trochę mądrzejsi w temacie Carlitosa. No chyba że już w niedzielę.

Przy czym nawet dochód z ewentualnej sprzedaży Carlitosa może iść na zupełnie inne cele niż opłacanie blisko milionowego kontraktu Suljica.
Dochód

ejże, no jak. Carlitos nie chce grać dla Wisły. Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując