sandomingo napisał(a):

Może inaczej - pewnie w poniedziałek będziemy trochę mądrzejsi w temacie Carlitosa. No chyba że już w niedzielę.
Przy czym nawet dochód z ewentualnej sprzedaży Carlitosa może iść na zupełnie inne cele niż opłacanie blisko milionowego kontraktu Suljica.
|
Dochód
ejże, no jak. Carlitos nie chce grać dla Wisły. Wiec tak jak AS rozwiąże za obustronnym porozumieniem umowę i wszyscy będą zadowoleni, w koncu nie bedziemy musieli mu placic wysokiego uposazenia przez te pol roku