serek.c2 napisał(a):

|
Już to pisałem milion razy, napiszę po raz milion pierwszy - zarząd popełnia błędy, jak każdy. Nie wiem, czy mógł uniknąć tego co się stało (pewnie mógł, ale nie znam szczegółów, więc wyroków nie będę ferował). Wiem tylko tyle, że na profesjonalistów, o których marzycie TS-u nie stać. Nikt tu nie przyjdzie pracować za grosze, kiedy do Was dotrze tak prosta rzecz?
|
Jaka jest definicja profesjonalisty? Nie słyszałem, żeby jakiś klub z tej ligi taką kabałę obstawił, a chyba jednak dnem tej ligi nie jesteśmy?