ashkeczup napisał(a):

|
A to jak się zmieniła, to sorry, nie widziałem. Nie no, jest git, skąd zarząd ma wiedzieć, że się sytuacja zmieni, przecież to trzeba by się trochę znać, a nikt im się nie kazał znać.
|
Już to pisałem milion razy, napiszę po raz milion pierwszy - zarząd popełnia błędy, jak każdy. Nie wiem, czy mógł uniknąć tego co się stało (pewnie mógł, ale nie znam szczegółów, więc wyroków nie będę ferował). Wiem tylko tyle, że na profesjonalistów, o których marzycie TS-u nie stać. Nikt tu nie przyjdzie pracować za grosze, kiedy do Was dotrze tak prosta rzecz?