ashkeczup napisał(a):

http://www.2x45.info/aktualnosci/553...sie-wydarzylo/
Do pobytu w Polsce musiał dokładać z własnej kieszeni. Przywiózł ze sobą wszystkie rzeczy, wynajął mieszkanie i wpłacił za nie kaucję. Zakładamy, że gdyby chciał przyjechać tylko na "rekonesans", zamieszkałby w hotelu, więc raczej błędna jest teoria, że od początku chciał wywinąć się od gry w Wiśle.
Świnia nie piłkarz, kolejna żona Carrillo
|
Chyba najśmieszniejszy fragment

Tak do wiadomości, to firmy z wiele większymi budżetami niż Wisła, zazwyczaj oferują "relocation package". Jego wartość jest określana/negocjowana indywidualnie, w zależności od potrzeb nowego pracownika. Żadna firma, nie daje jednak tych pieniędzy do ręki, tylko zawiera w ofercie, umowie przedwstępnej paragraf mówiący o tym, że koszty przeprowadzki pokrywa pracownik, a firma zwraca te koszty na podstawie faktur i rachunków zapłaconych przy przeprowadzce (do ustalonego limitu).
Jestem na 99% przekonany, że podobnie jest z Asmirem i porozumienie również odnosi się do pokrycia tych kosztów. Tylko po co pisać o tym w artykule, skoro lepiej sprzedaje się afera?