Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82764
Stary 27.06.2018, 16:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A skoro umowy dotrzymać nie mogli, to jakie rozwiązanie by Cię zadowoliło? Czyż czasem nie właśnie polubowne załatwienie sprawy i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?
Jakie? Nie podpisywać takiego kontraktu? Chłop pół roku w piłkę z rezerwami czy tam indywidualnie trenował. A jak ktoś mi powie 'o jaki biedaczek', to jest kretynem. Dla mnie to jest żenada co się właśnie stało jeśli to prawda.
Odpowiedz cytując