serek.c2 napisał(a):

|
A skoro umowy dotrzymać nie mogli, to jakie rozwiązanie by Cię zadowoliło? Czyż czasem nie właśnie polubowne załatwienie sprawy i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?
|
Jakie? Nie podpisywać takiego kontraktu? Chłop pół roku w piłkę z rezerwami czy tam indywidualnie trenował. A jak ktoś mi powie 'o jaki biedaczek', to jest kretynem. Dla mnie to jest żenada co się właśnie stało jeśli to prawda.