Nadal brak Arsenicia/Carlitosa/Kolara/Balaniuka/Veleza/Imaza/Palcicia na sparingach... Tu jeszcze Basha doszedł...
Oficjalnie to indywidualne treningi, lekkie kontuzje i sprawy osobiste. Nieoficjalnie to można się nastawić, że żadnego z wymienionych w nadchodzącym sezonie nie będzie.