Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82758
Stary 27.06.2018, 15:26
http://www.2x45.info/aktualnosci/553...sie-wydarzylo/


Fakt faktem, że Bośniakowi nie uśmiechało się zostawać w Wiśle po rozstaniu z Hiszpanem, ale kamyczek do ogródka wrzucił tutaj również krakowski klub. Podpisano z Suljiciem bardzo wysoki kontrakt (większy niż potencjalna umowa dla Janusza Gola), na mocy którego razem z bonusami miał zarabiać nawet około 75 tysięcy złotych miesięcznie! Po odejściu Carrillo były zawodnik Videotonu usłyszał jednak, że w klubie nie ma pieniędzy na opłacanie tak wysokiej umowy. W pewnym momencie zaczął być nawet traktowany jak intruz. W przeciwieństwie do innych graczy dostał od klubu używany sprzęt, nie najlepszej jakości.


Do pobytu w Polsce musiał dokładać z własnej kieszeni. Przywiózł ze sobą wszystkie rzeczy, wynajął mieszkanie i wpłacił za nie kaucję. Zakładamy, że gdyby chciał przyjechać tylko na "rekonesans", zamieszkałby w hotelu, więc raczej błędna jest teoria, że od początku chciał wywinąć się od gry w Wiśle.

Świnia nie piłkarz, kolejna żona Carrillo
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 27.06.2018 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując