Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82756
Stary 27.06.2018, 15:17
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest co naprawdę się stało że w ciągu kilka tygodni Zarząd robi 2 odmienne rzeczy.
Najpierw wszystko na puchary a potem cięcia jak za Bednarza (brak logiki)

Jeżeli postawili coś na "jedną kartę" to tutaj wykazali się brakiem rozwagi i roztropności i za to mamy prawo być ...

Głęboko wierzę w Głowackiego i jego pracę teraz, chyba tylko w Niego jeszcze mogę. Liczę że uda mu się.
Zobaczymy czy podpiszemy tego Gryna, dużym sukcesem byłby Janusz Gol. Czy nas stać i on będzie chciał to inna kwestia.
Bo się rzucili na te puchary jak szczerbaty na suchary. Niech się jeszcze okaże, że nie płacili Carlitosowi i ten odejdzie za darmo.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując