szczepans21 napisał(a):

Pytanie jest co naprawdę się stało że w ciągu kilka tygodni Zarząd robi 2 odmienne rzeczy.
Najpierw wszystko na puchary a potem cięcia jak za Bednarza (brak logiki)
Jeżeli postawili coś na "jedną kartę" to tutaj wykazali się brakiem rozwagi i roztropności i za to mamy prawo być ...
Głęboko wierzę w Głowackiego i jego pracę teraz, chyba tylko w Niego jeszcze mogę. Liczę że uda mu się.
Zobaczymy czy podpiszemy tego Gryna, dużym sukcesem byłby Janusz Gol. Czy nas stać i on będzie chciał to inna kwestia.
|
Bo się rzucili na te puchary jak szczerbaty na suchary. Niech się jeszcze okaże, że nie płacili Carlitosowi i ten odejdzie za darmo.