Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82755
Stary 27.06.2018, 14:53
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To, że nie ma kasy to wiadomo, wiadomo też, że sporo pokemonów i to wcale nie tak dawno pisało: "mityczny dług TF" , wyliczali tutaj kasę ze sprzedaży zawodników itd....


Sprawa jest taka: cięciu kosztów już BEDNARZ zapowiadał, Dunin, Sarapata mówili, że będzie ciężko, jest źle itd - każdy to pamieta.


PO CO w takim razie sprowadziliśmy wraz z Ramirezem tylu zawodników? Jaki cel był tego Bałaniku, Kolor, Kostal, Spicic, Hudo V, Ze Manuel, po co taki zaciąg? Wszystko było 1+1 , niby bezpiecznie,mówiło się, że kasa jest mniejsza niż za polskich ligowców - I CO SIĘ STAŁO NAGLE? Okazało się to bzdurą i PRZEINWESTOWANIEM, czy może zakładali większy przychód w budżecie jak chyba ten Basałaja(?) o średniej kibiców 17koła na mecz


NIE MAMY KASY - ok - nie kupujemy, nie podpisujemy nastu piłkarzy, tylko paru niezbędnych, po co, dlaczego i kto?
Co do Suljica, nie ma niewolnika z pracownika, życzę u jak najlepiej.
Uważam że wprowadzano go w błąd i tyle.
Jeżeli się dogadali i Wisła na tym nie straciła i nie było innego wyjścia to dobrze się stało.
Szkoda grajka bo statystki miał zacne i mógł być przydatnym transferem.

Pytanie czy możemy się spodziewać następnych takich komunikatów?
Nie wiem bo nic nie jest wiadomo a konferencje są na żenującym poziomie pytań.
Zanim wszyscy zaczną tutaj prowadzić wojnę informacyjną przeciw wszystkim - każdemu z nas leży na sercu dobro tego klubu.

Pamiętajcie że MJ nie był w Zarządzie, był Dyrektorem. Wszystkie umowy potwierdzał ZARZĄD, co powoduje że miał CASH FLOW spółki.
Pytanie jest co naprawdę się stało że w ciągu kilka tygodni Zarząd robi 2 odmienne rzeczy.
Najpierw wszystko na puchary a potem cięcia jak za Bednarza (brak logiki)

Jeżeli postawili coś na "jedną kartę" to tutaj wykazali się brakiem rozwagi i roztropności i za to mamy prawo być ...

Głęboko wierzę w Głowackiego i jego pracę teraz, chyba tylko w Niego jeszcze mogę. Liczę że uda mu się.
Zobaczymy czy podpiszemy tego Gryna, dużym sukcesem byłby Janusz Gol. Czy nas stać i on będzie chciał to inna kwestia.
Odpowiedz cytując