wolfy napisał(a):

(...)
Zarządzanie zadłużonymi spółkami to nie jest łatwa praca, nawet jeśli wydaje Ci się inaczej.
|
trochę się wtrącę - oczywiście jest to bardzo trudne zadanie. Nie każdy to potrafi, bo nie każdy potrafi wytrzymać presję.
Jestem przekonany jednak że można to robić lepiej.