Czy niektórzy tutaj są nienormalni jacyś ? Jaka wina zarządu, co ma wspólnego zarząd do decyzji Suljicia, który po odejściu Carillo nie widzi tutaj przyszłości ?! No tak, Waszym tokiem myślenia lepiej trzymać go na siłę i niech nam psuję całą grę i atmosferę. Zakładam, że w kontrakcie miał zapisaną ilość minut które musi zagrać. BRAWO ZA MYŚLENIE !
A tak w ogóle to wszystko wina MITROVICIA ! Przez niego w jakiejś tam części straciliśmy grę w pucharach, potem trenera Carillo, żeby następnie stracić Suljicia.
Brak słów
