Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82735
Stary 27.06.2018, 13:05
Qadou napisał(a):Wyświetl post
po co nam Suljic był potrzebny jak mamy Małego i Boguśkinga przecież "wizja" zarządu jasno mówi że będą grać u nas ludzie utożsamiający się z Wisłą w szczególności , już mniejsza z tym że umiejętności piłkarskie są tu drugorzędną sprawą ważne że "swoi" ..
Nie znasz przysłowia z niewolnika nie ma pracownika? Uche jak chcial to zastrajkowal. A o większości "symulacji" kontuzji nawet nie słyszymy.
Nieodpowiedzialnoscia jest trzymać takich graczy w drużynie.

Sportowo to ogromna strata i zarowno trener jak i Zarząd o tym wiedzą. Ale wiadomo że każdy jest mądrzejszy od nich i wie lepiej.
Odpowiedz cytując