Nie znasz przysłowia z niewolnika nie ma pracownika? Uche jak chcial to zastrajkowal. A o większości "symulacji" kontuzji nawet nie słyszymy.
Nieodpowiedzialnoscia jest trzymać takich graczy w drużynie.
Sportowo to ogromna strata i zarowno trener jak i Zarząd o tym wiedzą. Ale wiadomo że każdy jest mądrzejszy od nich i wie lepiej.