po co nam Suljic był potrzebny jak mamy Małego i Boguśkinga

przecież "wizja" zarządu jasno mówi że będą grać u nas ludzie utożsamiający się z Wisłą w szczególności , już mniejsza z tym że umiejętności piłkarskie są tu drugorzędną sprawą

ważne że "swoi" ..