Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82734
Stary 27.06.2018, 13:01
po co nam Suljic był potrzebny jak mamy Małego i Boguśkinga przecież "wizja" zarządu jasno mówi że będą grać u nas ludzie utożsamiający się z Wisłą w szczególności , już mniejsza z tym że umiejętności piłkarskie są tu drugorzędną sprawą ważne że "swoi" ..
Odpowiedz cytując