Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82717
Stary 27.06.2018, 12:06
Kocur napisał(a):
Połowa na forum chyba jeszcze gimnazjum nie ukończyła nie mówiąc o czymś poważniejszym jak studia bo o pracy zawodowej to już nie wspominam.

Kilkanaście razy miałem taką sytuację w różnych firmach że ktoś podpisał umowę, czekał 2-3 miesiące i tydzień przed rozpoczęciem pracy jednak ją zrywał.
Po tygodniu nikt o gościu nie pamiętał a tutaj rozkminy jakby Ronaldo odrzucił ofertę pracy w Wiśle. JPD

Tylko przy normalnym podpisaniu umowy jest coś jak umowa przedwstępna i wrazie jej zerwania strona musi zapłacić kare drugiej stronie.
Odpowiedz cytując