Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82707
Stary 27.06.2018, 11:37
Tomasson napisał(a):Wyświetl post
Krótko i na temat bo to co zrobili jest nie do zaakceptowania.

"Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika" źródło: oficjalna strona.

W takim wypadku, po takiej sytuacji teraz każdy zawodnik, który nie będzie chciał u nas grać może iść do zarządu, zachowywać się jak buc a póżniej odwoływać się do przypadku Asmira, to chyba w złą strone prowadzi. Bo dlaczego Asmir mógł rowiązać a inni nie będą mogli? Nie prowadzi to narazie do nic dobrego, bo są piłkarze, którzy mają kontrakty a chętnie odejdą. I co w takim wypadku jak taki Basha pójdzie do zarządu i będzie symulował kontuzje? Oddać za darmo czy szukać kupca żeby go sprzedać chociaż za 50k €?

Wg. mnie pokazaliśmy drogę piłkarzą, że jak chce to wystarczy tak się zachowywać aby od nas odejść.
Taki Carlitos może iść i zrobić roz........
Odpowiedz cytując