Tomasson napisał(a):

Krótko i na temat bo to co zrobili jest nie do zaakceptowania.
"Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika" źródło: oficjalna strona.
W takim wypadku, po takiej sytuacji teraz każdy zawodnik, który nie będzie chciał u nas grać może iść do zarządu, zachowywać się jak buc a póżniej odwoływać się do przypadku Asmira, to chyba w złą strone prowadzi. Bo dlaczego Asmir mógł rowiązać a inni nie będą mogli? Nie prowadzi to narazie do nic dobrego, bo są piłkarze, którzy mają kontrakty a chętnie odejdą. I co w takim wypadku jak taki Basha pójdzie do zarządu i będzie symulował kontuzje? Oddać za darmo czy szukać kupca żeby go sprzedać chociaż za 50k âŹ?
Wg. mnie pokazaliśmy drogę piłkarzą, że jak chce to wystarczy tak się zachowywać aby od nas odejść.
|
Taki Carlitos może iść i zrobić roz........