Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82703
Stary 27.06.2018, 11:31
Fakt, że tak ochoczo rozwiązaliśmy z nim kontrakt wskazuje, że kasy na podpis to my raczej nie mieliśmy.

Myślę, że to dopiero początek problemów z obcokrajowcami w Wiśle. Szczególnie tymi, którzy nie zbyt dobrze dogadują się po polsku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując