|
Fakt, że tak ochoczo rozwiązaliśmy z nim kontrakt wskazuje, że kasy na podpis to my raczej nie mieliśmy.
Myślę, że to dopiero początek problemów z obcokrajowcami w Wiśle. Szczególnie tymi, którzy nie zbyt dobrze dogadują się po polsku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|