Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82699
Stary 27.06.2018, 11:17
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jak tam zapowiedzi Marzenki o kilkunastokrotnym wzroście budżetu? Minął rok i cisza.

Jak tam zapowiedzi Dukata o zrobieniu kroków do przodu? Pół roku i cisza.

To są kpiny, a nie jakiś tam kolejny turysta pokroju Mitrovicia, bo Suljić też się nim okazał. Typowy profesjonalista, który miał Polaków uczyć gry w piłkę.

Tak jak kiedyś Jaliens, Lamey, Iliev, Genkov, Varga, Radovanović, Branco, Perez, Ze Manuel i kilkudziesięciu innych ogórków.

O ile ta sprawa nie ma znaczenia, to o ile potwierdzą się informacje o odejściu Carlitosa za darmo (okazało się, że ludzie z TT mieli rację w sprawie Suljicia), to Marzenka powinna zostać natychmiast wywalona z klubu, bo to byłby jeden z największych skandali w ostatnich latach (choć w Wiśle i też za czasów Cupiała było ich pełno), a w zasadzie cały TS też powinien zrezygnować.
Daj spokój. Gdyby nie zarząd Wisła już dawno grałaby w 14 lidze. W ogóle to najbardziej światłe kierownictwo w historii naszego klubu. Spełniają wszystkie obietnice, proces odbudowy klubu trwa w najlepsze. Świadczy o tym najlepiej zatrudnienie tak świetnie rokującego i utytułowanego szkoleniowca jak Maciej Stolarczyk. Dobrze, że pogoniliśmy tych wszystkich najemników i straniersów. Czas w końcu na prawdziwie wiślacką Wisłę pod kierownictwem Pani Prezes Marzeny Sarapaty i Pana Prezesa Damiana Dukata.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując