regan napisał(a):

Na tym forum... nie wierze w to co czytam 
Serio kur.wa serio? 2 stronicowa rozkminka na podstawie Twitta jakiegos anonima co zalozyl wczoraj konto na twiterze?
Czy wy na głowe upadliscie wszyscy?
|
Widzisz, niektórzy mają prawdziwe bomby.

Ciekawe, co się od.......i 1 lipca.