Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82684
Stary 27.06.2018, 10:49
regan napisał(a):Wyświetl post
Na tym forum... nie wierze w to co czytam

Serio kur.wa serio? 2 stronicowa rozkminka na podstawie Twitta jakiegos anonima co zalozyl wczoraj konto na twiterze?
Czy wy na głowe upadliscie wszyscy?
Widzisz, niektórzy mają prawdziwe bomby. Ciekawe, co się od.......i 1 lipca.
Odpowiedz cytując