Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82665
Stary 27.06.2018, 10:07
Ogryzku. Napisałes że : "No tak - podpisał kontrakt i strzelił focha. Nie grał ostatnie pół roku, to w Wiśle kolejne pół posiedzi na ławce i skruszeje. Bez jaj - dyktat najemników ma być?"

Chciałbym się tylko dowiedziec na podstawie czego powstała ta teoria? Bo z góry założyłeś ze winien jest zawodnik.
Wiec Leo why ?

E: Ogryzku, czemu mam dawać ignora? Wytlumacz mi

Zebysmy sie zrozumieli bo lubisz czasem kota dupa odwrócić.Z racji ze ostatnio zaciekle bronisz zarzadu, domniemuje ze masz jakies kontakty, wiec :
a) dowiedz sie kiedy podpisał AS papier z klubem
b) dowiedz sie kiedy rozwiazał sam umowe z V
c) dowiedz sie jakie warunki mu przedstawiono jak juz przyjechał do Krakowa, a jakie warunki miał w umowie.

Nie zmienilismy warunków wcześniej ustalonych. Po prostu my ich nie mozemy dotrzymac?
p.s 2 --> i dowiedz sie czemu ważne było rozwiazaniu umowy przed 1 lipca. A zeby być dokładnejszym - zeby umowe rozwiązać z datą najpóźniej ostatniego dnia czerwca.

ps3 --> a jakie fakty znałeś?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.06.2018 o godz. 10:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując