Ogryzku. Napisałes że : "No tak - podpisał kontrakt i strzelił focha. Nie grał ostatnie pół roku, to w Wiśle kolejne pół posiedzi na ławce i skruszeje. Bez jaj - dyktat najemników ma być?"
Chciałbym się tylko dowiedziec na podstawie czego powstała ta teoria? Bo z góry założyłeś ze winien jest zawodnik.
Wiec Leo why ?
E: Ogryzku, czemu mam dawać ignora? Wytlumacz mi
Zebysmy sie zrozumieli bo lubisz czasem kota dupa odwrócić.Z racji ze ostatnio zaciekle bronisz zarzadu, domniemuje ze masz jakies kontakty, wiec :
a) dowiedz sie kiedy podpisał AS papier z klubem
b) dowiedz sie kiedy rozwiazał sam umowe z V
c) dowiedz sie jakie warunki mu przedstawiono jak juz przyjechał do Krakowa, a jakie warunki miał w umowie.
Nie zmienilismy warunków wcześniej ustalonych. Po prostu my ich nie mozemy dotrzymac?
p.s 2 --> i dowiedz sie czemu ważne było rozwiazaniu umowy przed 1 lipca. A zeby być dokładnejszym - zeby umowe rozwiązać z datą najpóźniej ostatniego dnia czerwca.
ps3 --> a jakie
fakty znałeś?