szprotson napisał(a):

podpisał kontakt. Dobry kontakt. Klub mu powiedział ze ...sory ale jednak nie dostaniesz tyle kasy ile masz w umowie przedwstępnej. Tyle.
Nie mam nic do Ciebie, juz Ci to pisałem, ale jak bede widział .......enie niezgodne z prawda, to sie bede odzywał.
Nie wierzysz, podejdz TERAZ do klubu. Teraz. I spotkasz AS jak wychodzi z torbą. elo
Ciśnij swoje farmazony gdzie indziej.
|
Jak klub mu powiedział że nie dostanie kasy takiej jak w umowie przedwstępnej (tego faktu nie znałem) - to pytanie czy w ogóle umowa wchodzi w życie? Jeśli klub mu nie da więcej bo nie ma, a on nie chce grać za niższą kasę to żegnamy się z Suljicem. My nie dotrzymaliśmy warunków umowy. Miło było, ale widac nie było nam pisane żeby u nas grał.
btw
Na prawdę włącz ignora, będziesz zdrowszy. Nie będziesz musiał czytać farmazonów.