Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82663
Stary 27.06.2018, 09:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Znowu masz coś do mnie? Coś cię boli. Włącz ignoruj i rozwiąż swój problem.


btw
Podpisał kontrakt. Nie jest dzieckiem. Jak chce go rozwiązać to niech mu agent szuka klubu, a do tego czasu niech będzie profesjonalistą a nie kolejną "żoną" Carillo.
podpisał kontakt. Dobry kontakt. Klub mu powiedział ze ...sory ale jednak nie dostaniesz tyle kasy ile masz w umowie przedwstępnej. Tyle.

Nie mam nic do Ciebie, juz Ci to pisałem, ale jak bede widział .......enie niezgodne z prawda, to sie bede odzywał.
Nie wierzysz, podejdz TERAZ do klubu. Teraz. I spotkasz AS jak wychodzi z torbą. elo
Ciśnij swoje farmazony gdzie indziej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując