Ogryzek napisał(a):

Znowu masz coś do mnie? Coś cię boli. Włącz ignoruj i rozwiąż swój problem.
btw
Podpisał kontrakt. Nie jest dzieckiem. Jak chce go rozwiązać to niech mu agent szuka klubu, a do tego czasu niech będzie profesjonalistą a nie kolejną "żoną" Carillo.
|
podpisał kontakt. Dobry kontakt. Klub mu powiedział ze ...sory ale jednak nie dostaniesz tyle kasy ile masz w umowie przedwstępnej. Tyle.
Nie mam nic do Ciebie, juz Ci to pisałem, ale jak bede widział .......enie niezgodne z prawda, to sie bede odzywał.
Nie wierzysz, podejdz TERAZ do klubu. Teraz. I spotkasz AS jak wychodzi z torbą. elo
Ciśnij swoje farmazony gdzie indziej.