sandomingo napisał(a):

Wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika ale to, że Suljic chce rozwiązać kontrakt nie ma żadnego związku z sytuacją finansową klubu.
|
a skad taka pewność?
Ale moment moment, czy przez to co napisałeś, to nie będzie tak ze klub teraz wyjdzie po raz kolejny na super bohatera ktory zgodzi się na to by piłkarz który podpisał 2 tygodnie temu z nimi umowe, z którym wiązał plany na przyszłość, po prostu wrócił do Budapesztu? To chyba żadko spotykany zabieg w piłce nożnej...
Czyli wg. Ciebie AS jeśli rozwiąze umowe z klubem to dlatego ze jest pipą i nie będzie grał bez Carillo ?