|
Suljic chce rozwiązać kontrakt? Ok, to jest możliwe ale tylko za porozumieniem stron.
Jego umowa z Wisłą wchodzi w życie 1 lipca - czyli termin zapłaty za pierwszy miesiąc (lipiec) wypada do 10 sierpnia.
Klub nie może w tej chwili mieć jakichkolwiek zaległości względem Suljica.
Wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika ale to, że Suljic chce rozwiązać kontrakt nie ma żadnego związku z sytuacją finansową klubu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|