Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82652
Stary 27.06.2018, 08:31
Suljic chce rozwiązać kontrakt? Ok, to jest możliwe ale tylko za porozumieniem stron.
Jego umowa z Wisłą wchodzi w życie 1 lipca - czyli termin zapłaty za pierwszy miesiąc (lipiec) wypada do 10 sierpnia.
Klub nie może w tej chwili mieć jakichkolwiek zaległości względem Suljica.

Wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika ale to, że Suljic chce rozwiązać kontrakt nie ma żadnego związku z sytuacją finansową klubu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując