|
No jaja będą. Chłop jest młody ma dobre statystyki z poprzedniego klubu i można na nim zarobić a mamy go oddać teraz? To jak my mamy wogole zarabiać jakąś kasę. Jeszcze tylko niech pierwszego lipca wyskoczy info ze Carlitos za darmo odchodzi to dopiero będzie kompromitacja. Mam nadzieję że to tylko plotki.
|