Matejas_ napisał(a):

|
A co będzie kiedy na koniec sezonu zostanie najlepszym młodym zawodnikiem?
|
Tak tak podpiszmy 20 młodych zawodników z czego 18 bedzie siedzieć na trybunach.
Trzeba życzyć chłopakowi powodzenia. Bez zawiści i zazdrości.
Klub postanowił zainwestowac w Gryma i widocznie trenerzy wiedzą co robią.