Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82646
Stary 27.06.2018, 07:23
Na razie ,przez okres ilu..6 lat to stracilismy Stolarskiego i Bukse. Reszta która odeszła to mogła sie kopać po czole.
Nie sądze by dzisiaj, w sytuacji klubu w ktorej sie znajduje, wypuszczalibyśmy lekką rąsią zdolnego juniora.

Gdzieś tam ludzie mówią że z Suljicem jakis fakap. Nie uwierzę w to, bo to juz byłby hit hitów...Aczkolwiek że życie bywa przerwotne, to po 12 mnie zaskoczy...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.06.2018 o godz. 07:32.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując