kacpaw91 napisał(a):

|
Polityka transferowa Wisły. Jego wynik na testach w Miedzi będzie ciekawy pod kątem naszej polityki testowania zawodników.
|
Taka polityka testowania już dawno została zweryfikowana. W skrócie: jest gówno warta bo nie da się w tak krótkim czasie ocenić przydatności zawodnika, chyba że trafił się absolutny szrot albo diament. Tyle na ten temat. Oczywiście jak mus to mus. Jak jest bieda to trzeba zdawać się na ten ślepy los w formie tygodniowych testów sportowych.