arti napisał(a):

W dłuższy kontrakt z Velezem to akurat nie wierzę.
1. Zobaczmy ile meczów zdoła zagrać w przyszłym sezonie.
2. On w Krakowie gdzie to co podpisał (nie majątek) dostaje z opóźnieniem, a Rodzina w Hiszpanii.
3. Kłopoty (choroba córki?) w rodzinie
Wręcz nie zdziwi mnie sprzedaż Veleza w tym okienku za parę groszy i sprowadzenie jakiegoś zamiennika.
Siedziałbyś w tej sytuacji przez dłuższy czas 2 tys. km od domu?
|
Leczenie kosztuje - ktoś musi opłacać lekarzy. Tak, jeśli pieniądze które zarobię mogą pomóc w leczeniu. Ale fakt jest taki że bez rodziny jest ciężko.