Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82634
Stary 26.06.2018, 20:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślę że własnie taki był plan przy zmianie dyrektora sportowego. Aby to wyważyć. Aby stać na dwóch nogach - z jednej strony ukształtowani piłkarze z jakością, z drugiej młodzi wprowadzani do zespołu. A nie iść od bandy do bandy. Od stranierosów do juniorów. Raczej chodzi o mix.
Przecież Głowacki chce przedłużyć kontrakt z Velezem itd.
W dłuższy kontrakt z Velezem to akurat nie wierzę.
1. Zobaczmy ile meczów zdoła zagrać w przyszłym sezonie.
2. On w Krakowie gdzie to co podpisał (nie majątek) dostaje z opóźnieniem, a Rodzina w Hiszpanii.
3. Kłopoty (choroba córki?) w rodzinie


Wręcz nie zdziwi mnie sprzedaż Veleza w tym okienku za parę groszy i sprowadzenie jakiegoś zamiennika.

Siedziałbyś w tej sytuacji przez dłuższy czas 2 tys. km od domu?
Odpowiedz cytując