|
Gol to dobry piłkarz, ale przed nim maks 2, optymistycznie 3 lata kopania piłki na poziomie.
Byłoby to na obecny sezon duże wzmocnienie bez dwóch zdań. Ciekaw jestem czy nas na niego stać, tym bardziej, że raczej na dalszej odsprzedaży nie zarobimy. Z drugiej strony taki Gol już się mocno nazarabiał w Rosji, więc możliwe, że szuka odpowiedniego klubu /miasta/, żeby osiąść na stałe już w Polsce. Wątpię, żeby dla kogoś takiego jakiś średniak ligowy typu Pogoń był ciekawszym rozwiązaniem niż Wisła Kraków.
Z drugiej strony z rodzinnej Świdnicy dwa kroki miałby np. do Wrocławia. Od nas 3,5h więc już raczej wyprawa.
Ciekawa sprawa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.06.2018 o godz. 10:30.
|