nesta napisał(a):

Z pewnością. I grał regularnie 5 lat w lidze rosyjskiej.
Bałem się, że pójdą tylko w stronę młodzieży, ale na szczęście jest plan żeby to wyważyć.
|
Myślę że własnie taki był plan przy zmianie dyrektora sportowego. Aby to wyważyć. Aby stać na dwóch nogach - z jednej strony ukształtowani piłkarze z jakością, z drugiej młodzi wprowadzani do zespołu. A nie iść od bandy do bandy. Od stranierosów do juniorów. Raczej chodzi o mix.
Przecież Głowacki chce przedłużyć kontrakt z Velezem itd.