sandomingo napisał(a):

Na zdjęciach z poniedziałkowego treningu nie ma m.in. Carlitosa, Arsenica czy Suljica.
Nie śledziłem tego dokładnie - ale co się z nimi dzieje?
|
Według oficjalnego przekazu podobno mają kontuzje. Podobno. Nie wygląda to dobrze.
Carlos był na meczu w Suchej Beskidzkiej. Jeśli to jest jakikolwiek pozytyw.