|
dokładnie - klub chciał przedłużyć Stolarskiego, ale pech chciał, że wówczas zaczął grać dobrze Burliga na prawej obronie u Smudy i wygryzł Stolarskiego po kilku kolejkach. Stolarski kończąc 18 lat mając do wyboru ofertę Wisły i Lechii, zdecydował się na Gdańsk, gdzie trochę jednak posiedział na wypożyczeniu i ławce zanim został graczem pierwszego składu..... O Juve też pamiętam, że w jego kontekście się mówiło......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|