Hives4 napisał(a):

|
No jak mamy 3-4 juniorów w pomocy na poziomie ekstraklasy to ja się nie boję ani o pozycję w lidze ani o wpływy z transferów
|
Kolego, zdałeś egzamin maturalny z języka polskiego? Bo z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie jest wielka padaka.