Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82602
Stary 25.06.2018, 21:19
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
A Stolarski miał być szrotem i na poziomie ekstraklasy się utrzymuje Przyszłość pokaże co z juniora wyrośnie, nam pozostaje wierzyć, że w Wiśle jest jeszcze ktokolwiek kto potrafi zatrzymać najlepszych juniorów


Co by Miedź dla Skórskiego nie planowała to jednak trzeba zauważyć, że nie wzięła juniora typu Zając/Kuczak, który liznąłby ekstraklapy. A gracza, który miał daleko do seniorów. A tego typu juniorzy trafiają przeważnie do 3 ligi jak Porębski, Purcha czy Ptak lub do 2 jak Żemło. Więc można być zaskoczonym losami Skórskiego. Albo ma super managera albo ktoś jest ślepy - trenerzy Miedzi lub Wisły...
O Stolarskim były legendy, że chce go Juve.
Odpowiedz cytując