Mike88 napisał(a):

|
Ten temat chyba nie był poruszany więc zapytam. Ktoś może wie dlaczego zrezygnowano z Blazeja Skorskiego i jak ta decyzja ma się do nowej polityki klubu ? Jeśli przygarnąl go beniaminek ekstraklasy to chyba nie jest taki słaby.
|
Słaby nie jest ale mamy 3-4 lepszych juniorów na jego pozycji. Jakby z nimi wygrał rywalizację to by został.
A Miedź pewnie tez go zaraz wypozyczy do nizszej ligi. Wiedział że tam ma większe szanse na grę, choć i tak iluzoryczne (na ten moment).