Mike88 napisał(a):

|
Ten temat chyba nie był poruszany więc zapytam. Ktoś może wie dlaczego zrezygnowano z Blazeja Skorskiego i jak ta decyzja ma się do nowej polityki klubu ? Jeśli przygarnąl go beniaminek ekstraklasy to chyba nie jest taki słaby.
|
Zobaczymy nowa polityka nie będzie polegała na tym ze młodzi to tylko z naszych juniorów bo wtedy 1 ligo witaj.