Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21788
Stary 25.06.2018, 13:12
@wiertar


Uważaj bo zaraz ci żyłka pęknie na oku, i trochę kultury. Wyrażam tylko swoją opinie, skąd wiesz że przez pieniądze? byłeś tam na tych zebraniach zarządu? siedziałeś, słyszałeś? A może pod biurkiem się tam schowałeś i wszystko widziałeś? No nie, tylko przeczytałeś oficjalny komunikat zarządu który wystosowali,lub to co napisali dziennikarze działający pod usługami zarządu a jak wynika z moich obserwacji to oni nie zawsze są szczerzy wobec nas. Jakich my to gotowych piłkarzy ściągneli z Chorwacji? Arsenic wyróżniający się obrońca swojej drużyny, Kolar który strzelił kilkanaście bramek, Halilović który niezle radził sobie w juniorach Dinama Zagrzeb i rozegrał kilkanaście meczy w 1 lidze, no ale się musiałeś mnie czepić z braku argumentów że rozegrał tylko 800 minut i nie był gotowy na ekstraklase brawo Załóżmy że Taki Arsenić pójdzie za 3 mln euro , Halilović za 1,5 mln euro i nagle się okaże że ten Junco wcale nie przynosił takich strat finansowych.
Odpowiedz cytując