Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21777
Stary 25.06.2018, 10:56
Carlitosowi do odejścia na zasadach Prawa Webstera brakuje tylko 2 lat kontraktu, a ma tylko jeden ;-)


Jedyna możliwość oprócz braku płatności jaka przychodzi mi do głowy, to ewentualna możliwość wykupienia kontraktu przez Carlitosa z karą umowną np. za 150% wartości kontraktu. Niorąc pod uwagę, że Carlos zarabiał na frytki, a po podwyżce dostał co najwyżej na keczup do frytek (mówiło się o podwyżce o 20 %). Jeżeli faktycznie dostawał 30 tys zł na rękę miesięcznie, po podwyżce 36 tys zł miesięcznie na rękę, to daje roczny kontrakt na poziomie 432.000 zł czyli jakieś 100 tys euro - tyle wyłoży nawet 2 ligowa Saragossa bez zastanawiania się...........
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując