|
Laskowski wczoraj dobitnie podsumował ten mundial. Nie wstydem jest odpaść z mundialu, wiele drużyn już odpadlo. Szkoda tylko że po naszej reprezentacji nikt nie będzie płakał.
Nie oglądałem wszystkich meczów do tej pory ale z tych co oglądałem mogę z czystym sercem powiedzieć że nasza drużyna jest najgorsza
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|