Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21768
Stary 25.06.2018, 07:06
MackoKurko napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie ma podstaw do odejścia - od tego są kary umowne - przecież liczy się prawo miejscowe, a jeśli ktoś (tak, jak mówią plotki) zawalił, to od tego jest ubezpieczenie od błędów pracowników i tyle. Zawsze ktoś jest odpowiedzialny.

A tak BTW
Patrząc na to, co się dzieje w reprezentacji możemy się doczekać dużo szybszego powrotu Kuby na R22.
Ubezpieczenie od błędów pracownika (dyrektora?)? Ty tak na serio? Może rozwiniesz mysl? Pokaż mi taka ofertę PZU

Jedyna rzecz która moze wywinac Carlitos to... Wykupić swój roczny kontrakt (pewnie to ok 150 tys euro), oczywiście wsparty finansowo przez jakiś klub. Byłoby to bardzo nieczyste zagranie, ale czego nie zrobi manager, by przytulić pokaźną prowizje za transsfer (np 100 tys euro).
Odpowiedz cytując