|
Gdyby Carlitos był honorowy to nie robiłby takiego cyrku- w końcu to nam zawdzięcza, że się wybił i zarobi teraz kasę na swoją emeryturę...
Ale mam złe przeczucia, dlaczego taki Reca czy Piątek zostali od razu kupieni, a kluby od dawna zainteresowane Carlitosem dziwnym trafem zwlekają i czekają na rozwój sytuacji (koniec czerwca)?
Odpowiedź jest prosta, po co płacić teraz za zawodnika jeden czy dwa miliony euro jak od 1 lipca można go mieć za darmo...
Ostatnio edytowane przez heoij : 24.06.2018 o godz. 23:46.
|