A gdzie schematy na zasadzie wypada Glik to wskakuje inny i gramy to samo? Bo w obronie to tak nami kręcono jak na karuzeli.A gdzie mlodzież

A no tak spojrz i zapłacz na nasze kadry młodziezowe.
I teraz nagle jak bumernag wracaja stare duchy tematy typu spojrz na realny obraz polskiej piłki i zapłacz.